25 sierpnia 2016

Top 10 moich ulubionych booktuberów i rozwiązanie konkursu
Od dłuższego czasu nosze się z zamiarem napisania tego posta. Nie tak dawno nie wiedziałam, ze istnieje coś takiego jak polski booktube. Oglądałam filmiki angielskich booktuberów, aż pewnego dnia natknęłam się na kilka polskich kanałów. Własnie wtedy posypała się totalna lawina subskrypcji dla wielu innych polskich kanałów dotyczących książek. Jak się okazało również w Polsce są młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania w to co robią. Dzisiaj chciałam polecić wam moich 10 ulubionych kanałów, które po prostu uwielbiam. Jest ich oczywiście dużo więcej, jednak nie dam rady mimo chęci zamieścić ich wszystkich. Nie przedłużając o to jak prezentuje się moje TOP 10 polskiego booktuba. Klikając na tytuł przeniesiecie się na dany kanał.


To właśnie dzięki Anicie z Book Reviews zaczęła się moja przygoda z śledzeniem polskiego booktuba. Ta dziewczyna ma w sobie tyle energii i z wielką pasją opowiada o książkach. Anita po prostu "rozpiernicza system". Bardzo serdecznie Wam polecam ten kanał. 


Laura to również pełna pasji i zakręcona pozytywnie dziewczyna. Bardzo ciekawie opowiada o książkach i naprawdę przyjemnie się jej słucha.Słomka lub po prostu Ula jest na booktubie od niedawna, jednak oglądając jej filmiki widać, ze dziewczyna uwielbia książki i ma na ich temat sporo do powiedzenia.


Jest to jeden z moich ulubionych booktuberów. Bardzo ciekawie mówi o książkach, każda jego opinia jest przemyślana, konkretna, a co dla mnie najważniejsze przede wszystkim szczera. 


Kolejna po Anicie z Book Reviews moja ulubiona booktuberka. Bardzo dobrze się jej słucha. O książkach mówi szczerze, ale też krótko i na temat. 


Maja jest niesamowita. Co tu dużo mówić, a raczej pisać. Uwielbiam Maję, jej kanał, to jak mówi o książkach i oczywiście uwielbiam jej Gre o Booktube. Niewtajemniczonych odsyłam do kanału Maji.


To kanał bardzo pozytywny. Dziewczyna opowiada z wielką pasją o książkach, a przy tym nie brak jej charyzmy i poczucia humoru. Warto do niej zajrzeć.


Dziewczyna prowadzi kanał z książkami. Opowiada bardzo ciekawie i spokojnie. Przyjemnie się jej słucha, a podczas oglądania jej filmików miło płynie czas.


Ten  kanał obserwuje stosunkowo od niedawna, ale bardzo mi się spodobał. Widać, ze dziewczyna jest konkretna, wie co chce przekazać i jest bardzo miła. 


Iza prowadzi kanał na youtubie od niedawna, ale oglądając jej filmiki widać potencjał i chęć  dalszego rozwijania. Dodatkowo muszę przyznać, że jej recenzji bardzo przyjemnie się słucha.


 Powyżej przedstawiłam Wam moje TOP 10 polskich booktuberów. A kogo Wy oglądacie? Może polecicie mi jakiś kanał który oglądacie, a ja nie znam? Bardzo chętnie poznam nowych polskich booktuberów. 

________________________________________________________________________________

A teraz czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym do wygrania była książka Anny Lange "Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu". Osobą do której powędruje książka jest BOOKPARADISEBYNATALIA. Serdecznie gratuluję. Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam już niedługo na kolejny gdzie do wygrania będą dwie ciekawe książki. 

5 komentarzy:

 1. Dziękuje bardzo! <3
  Z pewnością zostaje tutaj na dłużej.
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Większość z nich znam i swoją przygodę też zaczęłam z Anitą ;) Osobiście bardzo lubię Klaudię z totallbooknerd7, wspomnianą Maję K. Ostatnio natknęłam się na Cat i zdarza mi się oglądać jej filmy, także te starsze.

  Paulina z naksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Laura Lee, Życie między wierszami i Bookocholic 21 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam i oglądam prawie wszystkich z tej listy więc cieszę się , że coś takiego powstało :)

  OdpowiedzUsuń