7 grudnia 2016

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: Magiczne miejsca i postacie - kolorowanka


Tytuł: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: Magiczne miejsca i postacie
Ilustracje: Nicolette Caven i Micaela Alcaino
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Liczba stron: 80

Ocena: +5/6

Na pewno wszyscy fani Harrego Pottera wiedzą, że na ekrany kin wszedł film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Na podstawie tego właśnie filmu powstała fantastyczna kolorowanka, w której główną postacią jest oczywiście nie kto inny, jak Newt Scamander. 


Kolorowanka jest naprawdę pięknie wykonana.Co dla mnie bardzo ważne papier jest na tyle gruby że nic nie przebija na następną stronę. Rysunki umieszczone są dwustronnie. Na kartach kolorowanki znajdziemy nie tylko Netwa Scamandera, ale również inne postacie z filmu, ciekawe rekwizyty oraz fantastyczne zwierzęta. 

Warto również wspomnieć o okładce, która od samego początku przyciąga wzrok. Wykonana jest ze śliskiego papieru i znajdują się na niej piękne, złote napisy. Całość wspaniale ze sobą współgra. Ważne jest również to, iż zarówno na pierwszej stronie okładki od wewnątrz, jak i na ostatniej stronie znajdują się kadry z filmu, które mogą być inspiracją, jeśli ktoś nie wie jak coś pokolorować. 

Osobiście polecam tę kolorowankę nie tylko fanom Harrego Pottera czy Newta Skamandera, ale również wszystkim osobom, które chcą miło wypełnić swój czas w zimowe wieczory nadając kolor pięknym ilustracjom. 

logo_harper_collins-1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz